S925 sterling silver инкрустирани природен камен обетки е исклучителна high-end нови early adopters

S925 sterling silver инкрустирани природен камен обетки е исклучителна high-end нови early adopters

DEN 3571.00
-24 %
DEN 4698.24

Количина на стоки

Име : S925 фунта сребро обетки Материјал : Меѓународниот Стандард S925 sterling silver Мозаик : восок со Висока 3.7 см Ширина 1.9 cm Дебелина 0.9 cm Тежина од околу 8.5 г


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Цртан филм
Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
540742269899 524925279115 528044921165
Материјал:
Кубен Циркони
Објектот нема:
TRS30735
Стил:
Жените
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Кина
Производот Категорија:
Обетки

Најдобри понуди

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци

172.80 DEN 156.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо

187.20 DEN 168.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850
  • Неодамнешно

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850

407.04 DEN 216.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина за 65510 мм Тежината на earring е околу 1.8 g / пар.

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop
  • Неодамнешно

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop

98.88 DEN 70.00

LUBINGSHINE Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трго

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д