VEYO Круг Гроздобер Акрилик Големи Обетки За Жените Просо мушка Dangle Обетки Цинк Легура Доведе слободни никел слободни

VEYO Круг Гроздобер Акрилик Големи Обетки За Жените Просо мушка Dangle Обетки Цинк Легура Доведе слободни никел слободни

DEN 144.00
-40 %
DEN 239.52

Количина на стокиДруги карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
VEYO
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FLE1610-255
Обликотшема:
Растенијата
earring големина:
5.6*3.9 cm
Капка Обетки Тежина:
19.4 g
Португалски:
Brincos
Шпански:
pendientes
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа
Earring Место Или Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Обетки Сезона :
Пролет, Есен, Зима, Лето Стил
Долги Обетки Повод:
роденден свадба Годишнината
Функција:
Висок квалитет

Најдобри понуди

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит
  • Неодамнешно

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит

657.60 DEN 408.00

Материјал : СтаклоСтил : ЕтничкиКако на барање на купувачот Ние ќе ги искористиме за безбедност картон з

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо

187.20 DEN 168.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка

DEN 239.52

2017 Мода Африка Обетки За Жените рачно изработени Tassels Earring Африка Печати Восок Ткаенина Жените Додатоци

Топла Продажба на Големо Мода Накит 2017 Нови Двојно Shambhala Сјајна Кристал 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки за Жените
  • Неодамнешно

Топла Продажба на Големо Мода Накит 2017 Нови Двојно Shambhala Сјајна Кристал 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки за Жените

316.80 DEN 263.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени
  • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени

292.32 DEN 249.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.3*1.4

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop
  • Неодамнешно

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop

98.88 DEN 70.00

LUBINGSHINE Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трго