Опал Обетки S925 сребро инкрустирани обоени сребро обетки трговија на големо нови multicolor

Опал Обетки S925 сребро инкрустирани обоени сребро обетки трговија на големо нови multicolor

DEN 1760.00
-24 %
DEN 2316.00

Количина на стоки

Име : S925 sterling silver инкрустирани мачка очи обетки Технологија : антички занает, ретро стил големина : Висока : 4.2 cm Широки : 1.4 cm Дебелина : 0.5 cm Тежина : 9.0 g Број : MYS30140


Други карактеристики

Метална боја:
види шема, видете табела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
BOCAI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.

Најдобри понуди

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop
  • Неодамнешно

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop

98.88 DEN 70.00

LUBINGSHINE Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трго

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци

172.80 DEN 156.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Племенски Африкански Печати
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Племенски Африкански Печати

DEN 239.52

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Пле

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки

206.40 DEN 186.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо

187.20 DEN 168.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850
  • Неодамнешно

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850

407.04 DEN 216.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина за 65510 мм Тежината на earring е околу 1.8 g / пар.

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит
  • Неодамнешно

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит

657.60 DEN 408.00

Материјал : СтаклоСтил : ЕтничкиКако на барање на купувачот Ние ќе ги искористиме за безбедност картон з

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени
  • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени

292.32 DEN 249.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.3*1.4

Топла Продажба на Големо Мода Накит 2017 Нови Двојно Shambhala Сјајна Кристал 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки за Жените
  • Неодамнешно

Топла Продажба на Големо Мода Накит 2017 Нови Двојно Shambhala Сјајна Кристал 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки за Жените

316.80 DEN 263.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и