925 sterling silver мајка на бисер пломба Marcasite убави женски модели обетки xh020179-6w

925 sterling silver мајка на бисер пломба Marcasite убави женски модели обетки xh020179-6w

DEN 1386.00
-24 %
DEN 1824.00

Количина на стоки


Производ Големина : со Исклучок на тока : 2.4 cm * 1.1 cm Бисер големина е за : 1.1 cm * 1.1 cm Тежина : 9.06 g


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Зелена
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
BOCAI
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг

Најдобри понуди

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop
  • Неодамнешно

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop

98.88 DEN 70.00

LUBINGSHINE Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трго

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски
  • Неодамнешно

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски

575.52 DEN 529.00

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755
  • Неодамнешно

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755

422.88 DEN 224.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина околу 3314 mm Тежината на earring е околу 4.2 g / пар.

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит
  • Неодамнешно

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит

657.60 DEN 408.00

Материјал : СтаклоСтил : ЕтничкиКако на барање на купувачот Ние ќе ги искористиме за безбедност картон з

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени
  • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени

292.32 DEN 249.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.3*1.4

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки

206.40 DEN 186.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка

DEN 239.52

2017 Мода Африка Обетки За Жените рачно изработени Tassels Earring Африка Печати Восок Ткаенина Жените Додатоци

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци

172.80 DEN 156.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на