фунта сребро обетки трговија на големо сребро елени S990 Фунта Сребрена Рака Tremella паѓа мат процес експлозија

фунта сребро обетки трговија на големо сребро елени S990 Фунта Сребрена Рака Tremella паѓа мат процес експлозија

DEN 1716.00
-24 %
DEN 2257.44

Количина на стокиДруги карактеристики

Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Романтични
Обликотшема:
Инсекти
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOCAI
Објектот нема:
SY31104
Стил:
Жените
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Кина
Производот Категорија:
Обетки

Најдобри понуди

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755
  • Неодамнешно

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755

422.88 DEN 224.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина околу 3314 mm Тежината на earring е околу 4.2 g / пар.

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка

DEN 239.52

2017 Мода Африка Обетки За Жените рачно изработени Tassels Earring Африка Печати Восок Ткаенина Жените Додатоци

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850
  • Неодамнешно

11.11 Xuping Модни Луксузни Нови Долго Earring Накит Со Синтетички CZ Бакар за Жените денот на Благодарноста Божиќ Подарок S52,3-92850

407.04 DEN 216.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина за 65510 мм Тежината на earring е околу 1.8 g / пар.