QIAMNI 925 Sterling Silver Бар Правоаголна Синџир Tassel Dangle Earring за Жените Девојка Pendientes Партијата Божиќ Накит

QIAMNI 925 Sterling Silver Бар Правоаголна Синџир Tassel Dangle Earring за Жените Девојка Pendientes Партијата Божиќ Накит

DEN 109.00
-35 %
DEN 167.52

Количина на стоки


пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EDrg
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIAMNI
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Материјал:
925 сребрен
боја:
Сребро.
Стил:
Бохемски Романтична Трендовски
Пол:
Децата на Жените Девојки
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Earring Тип:
Clip-за Обетки
sterling silver earring:
Модерен обетки

Најдобри понуди

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop
  • Неодамнешно

Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трговија на Големо Eardrop

98.88 DEN 70.00

LUBINGSHINE Голема Долго Акрилик Обетки За Жените 2017 Трендовски Девојка Балон Pendientes Гроздобер Панк Earring трго

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени
  • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени

292.32 DEN 249.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.3*1.4

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски
  • Неодамнешно

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски

575.52 DEN 529.00

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки

206.40 DEN 186.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци

172.80 DEN 156.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на