75mm долго солидна 925 sterling silver мода жица обетки со 8мм,12mm обичен круг диск 1702144

75mm долго солидна 925 sterling silver мода жица обетки со 8мм,12mm обичен круг диск 1702144

DEN 303.84

Количина на стоки

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
75mm долго солидна 925 sterling silver мода жица обетки со 8мм,12mm обичен круг диск 1702144
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Личност нова рунда метал pendant девојки обетки долго pendant обетки тренди додатоци

172.80 DEN 156.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо

187.20 DEN 168.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски
  • Неодамнешно

еден Пар Сина Светат Во Темница Голема Стаклена Топка 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки За Жените Накит Бохемски корејски

575.52 DEN 529.00

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки

206.40 DEN 186.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на