VEYO Круг Гроздобер Акрилик Големи Обетки За Жените Просо мушка Dangle Обетки Цинк Легура Доведе слободни никел слободни

VEYO Круг Гроздобер Акрилик Големи Обетки За Жените Просо мушка Dangle Обетки Цинк Легура Доведе слободни никел слободни

DEN 139.00
-42 %
DEN 239.52

Количина на стокиДруги карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
FLE1610-257
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
VEYO
earring големина:
6.8*3.0 cm
Капка Обетки Тежина:
17.8 г
Португалски:
Broncos
Шпански:
pendientes
Обетки За Жените Пакување:
Кутија
Earring Место Или Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Обетки Сезона :
Пролет, Есен, Зима, Лето Стил
Долги Обетки Повод:
роденден свадба Годишнината
Функција:
Висок квалитет

Најдобри понуди

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит
  • Неодамнешно

2017 Жените се Откажат Обетки Симулирани Бисери Гроздобер Dangle Обетки за Женски Стакло Етничка Геометриски Долго Мода Накит

657.60 DEN 408.00

Материјал : СтаклоСтил : ЕтничкиКако на барање на купувачот Ние ќе ги искористиме за безбедност картон з

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит слатка девојка долго став цвет месечината pendant асиметрични личност девојка обетки

206.40 DEN 186.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот модни дами накит Геометриски дрво комбинација на долга став девојки обетки тренд прибор трговија на големо

187.20 DEN 168.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Племенски Африкански Печати
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Племенски Африкански Печати

DEN 239.52

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Етничка Накит Анкара Обетки Прекумерно Пле

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка

DEN 239.52

2017 Мода Африка Обетки За Жените рачно изработени Tassels Earring Африка Печати Восок Ткаенина Жените Додатоци