10pcs 006R01561 Doink ЗА Xerox D95 D110 D125 тонер чип

10pcs 006R01561 Doink ЗА Xerox D95 D110 D125 тонер чип

DEN 1344.00

Количина на стоки


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 10pcs испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
006 R01561 Doink ЗА Xerox D95 D110 D125 тонер чип
Верзија
НАС
Боја
МОНО
Принос
Б.К. - 65 К
ОЕМ број
006 R01561
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.


Други карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
006R01561 Doink ЗА Xerox D95 D110 D125 тонер чип
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
US
за Xerox:
чип
ЗА xerox D95/110/125 :
тонер чип
ЗА xerox D95/110/125 тонер чип:
Тонер кертриџ чип
Принос:
65K
006R01561 :
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобри понуди