100pcs Doink ЗА XEROX ЧИП 4118 006R01278 8K за Xerox 4118 чип

100pcs Doink ЗА XEROX ЧИП 4118 006R01278 8K за Xerox 4118 чип

DEN 1296.00

Количина на стоки


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 100pcs испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
Doink ЗА XEROX ЧИП 4118 006 R01278 8 K за Xerox 4118 чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
МОНО
Принос
8 K
ОЕМ број
006 R01278
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.


Други карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
Doink ЗА XEROX ЧИП 4118 006R01278 8K за Xerox 4118 чип
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
ЗА XEROX ЧИП 4118:
тонер чип
Чип ЗА XEROX ЧИП 4118:
Тонер кертриџ чип
Принос:
8K
006R01278:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобри понуди