40pcs 106R01527 Doink За Xerox Workcentre 3550 чип WC3550 чип

40pcs 106R01527 Doink За Xerox Workcentre 3550 чип WC3550 чип

DEN 1766.40

Количина на стоки


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 40pcs испраќаат. Или забелешка вашиот мешани квалитет.
Компатибилен
со
106 R01527 Doink За Xerox Workcentre 3550 чип WC3550 чип
Верзија
Втората светска војна
Боја
МОНО
Принос
11 K
ОЕМ број
106 R01527
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.


Други карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
106R01527 Doink За Xerox Workcentre 3550 чип WC3550 чип
Компатибилен Бренд:
XEROX
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
106R01527 За Xerox Workcentre 3550:
компатибилен чип
ЗА xerox Phaser 3550 чип:
Тонер кертриџ чип
Принос:
11K
106R01527:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Најдобри понуди