Влакна-оптички мрежна алатка притисок клешти жица punchdown алатка LSA престанок алатка за Patch Panel 10 КОМПЈУТЕРИ/многу

Влакна-оптички мрежна алатка притисок клешти жица punchdown алатка LSA престанок алатка за Patch Panel 10 КОМПЈУТЕРИ/многу

DEN 960.00

Количина на стоки


Карактеристики :
Специјално дизајнирани жица кука отстрани прекинат проводници
На сечилото ви помогне лесно да се отстрани блокови од назад планината рамки
Ова е punchdown алатка за ставање на жици во сиднеј, печ панели или места
Универзална ножици исечете различни кабел видови, вклучувајќи 20 AWG до 26 AWG, и тип 1 пена-изолирани проводници
Специјално дизајнирани алатка за престанува и го скратува жици со еден ниско влијание удар, се донесе нов леснотија и брзина до сите на вашите инсталации
Ножеви токму вметнете и економски трим жица
Издржливи удар долу на алатката, ги прави мрежна инсталација на сите дека лесно
Само треба да го додадете, промените или отстраните конекции.
Може да се користи на заштитените или unshielded извртени пар кабли 110 / корекција приклучоци


Други карактеристики

Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
КД-1
is_customized:
Yes
Тип:
-
Материјал:
-

Најдобри понуди

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење
  • Неодамнешно

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење

761.76 DEN 655.00

12287 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ PLERS CP369 CE МултиФункција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглерод

Со сигурна прстен 490g 3-42mm 1-5/8 ПВЦ цевки, секачи на пластични цевки за сечење нож,ppr цевки машина,рачни алатки PEX цевка
  • Неодамнешно

Со сигурна прстен 490g 3-42mm 1-5/8 ПВЦ цевки, секачи на пластични цевки за сечење нож,ppr цевки машина,рачни алатки PEX цевка

427.20 DEN 406.00

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Боја : сина, црвена и сребренаБоја ќе биде слу

QSTEXPRESS 4pcs Надворешни и внатрешни со директно свиткана се справи со стап пластични circlip клешти пролет инсталација и отстранување,
  • Неодамнешно

QSTEXPRESS 4pcs Надворешни и внатрешни со директно свиткана се справи со стап пластични circlip клешти пролет инсталација и отстранување,

927.84 DEN 835.00

Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплат

Бренд Автоматско Жица Соголување Професионални Електрични Stripper Висок Квалитет Дизајнер Ремени Мажите Клешти Дизајнер Ремени
  • Неодамнешно

Бренд Автоматско Жица Соголување Професионални Електрични Stripper Висок Квалитет Дизајнер Ремени Мажите Клешти Дизајнер Ремени

DEN 1583.04

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака за