LS-322 Коаксијален Кабел Stripper Жица Машина Алатка Рамен Нос

LS-322 Коаксијален Кабел Stripper Жица Машина Алатка Рамен Нос

DEN 177.00
-25 %
DEN 236.16

Количина на стоки


LS-322 Коаксијален Кабел Stripper
1.Детал од LS-322
За соголување RG58, RG59, RG62, RG6 коаксијален кабли
Соголување алатка за коаксијален 3-ножеви
За соголување круг кабел или стан кабел
Ergonomicaly degigned
Лесен и удобен за да use Stripping Алатка
Погоден за жица инсталација во мрежа и телекомуникациска опрема
Алатка нож направени од издржлив материјал
Ротирање на stripper во насока на стрелките на часовникот насока 1-5 пати при користење на
2.Слики од LS-322


Други карактеристики

Се Справи Со Стил:
Директно
Бренд Име:
ЛСД
Тип:
Рамен Нос
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LS-322
Примена:
Жица Stripper
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Изолирани
боја:
Црна
Капацитет:
RG58, RG59, RG62, RG6
Должина:
108mm
Тежина:
0.3kg

Најдобри понуди

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри
  • Неодамнешно

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри

542.40 DEN 516.00

бренд:Боиodel : HSC8 64Погоден за средување и со притискање на мали зглобовиКомпресија капацитет е 0.510 mm2Аме

Висок Квалитет на Чист Бакар Маша Криви Пинцети за Накит Алатка за Правење Златен и Сребрен Накит Преработка Алатки
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на Чист Бакар Маша Криви Пинцети за Накит Алатка за Правење Златен и Сребрен Накит Преработка Алатки

758.40 DEN 690.00

Техника Параметри Состојба : 100% сосема нов Материјал : Бакар Пинцети За Накит Алатка за Правење, Накит Од

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење
  • Неодамнешно

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење

761.76 DEN 655.00

12287 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ PLERS CP369 CE МултиФункција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглерод

NEWACALOX Multifuntion Клешти Опстанок Мулти Рака Алатки Мини Шрафцигер Поставите Прилагодлив Клуч Вилица Spanner Џебен Нож Поправка
  • Неодамнешно

NEWACALOX Multifuntion Клешти Опстанок Мулти Рака Алатки Мини Шрафцигер Поставите Прилагодлив Клуч Вилица Spanner Џебен Нож Поправка

1078.56 DEN 701.00

NEWACALOX Отворено Multitool Клешти Опстанок Рака Мулти Алатки Мини Шрафцигер Поставени Комплет Прилагодлив Кл

Бренд Автоматско Жица Соголување Професионални Електрични Stripper Висок Квалитет Дизајнер Ремени Мажите Клешти Дизајнер Ремени
  • Неодамнешно

Бренд Автоматско Жица Соголување Професионални Електрични Stripper Висок Квалитет Дизајнер Ремени Мажите Клешти Дизајнер Ремени

DEN 1583.04

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака за