1pcs LAOA CR-MO Комбинација Клешти Долг Нос Plier Риболов Клешти Жица Машина Соголување Американски Тип Алатки За Електричар

1pcs LAOA CR-MO Комбинација Клешти Долг Нос Plier Риболов Клешти Жица Машина Соголување Американски Тип Алатки За Електричар

DEN 936.00
-23 %
DEN 1214.88

Количина на стоки


Ова е нашиот најголем охрабрување.Јасно insection, анти-пропадна зафат.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сечење жица 2. Или тоа ќе влијае на времето за испорака. Производи подолу 2 KG,ние секогаш брод со aliexpress стандард превозот или друг Пост. ако клиентот не оставете порака за да се назначи express. Но, важи времето од express е 60days.6 HRC58±2 ТАЈВАН 170 G 140 G
1. 6 инчен жица машина LA116106
5.Намалување железо жица, челична жица 2.Двојна боја отворен калап се справи.2 HRC58±2 ТАЈВАН 220 G 190 G
8 инчен жица машина Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116108 8" Челична жица : 3.
4 ве Молиме имајте во предвид дека сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја ќе биде во вашите трошоци. CNC рафинирани мелничката, не е лесно слајд кога ќе зафат sth. Во принцип, сите нарачки ќе брод во 3 дневна.2 HRC58±2 ТАЈВАН 170 G 130 G
1. 8 Инчи долго-носот клешти LA116208 D. 6 инчен риболов клешти LA116406
Добар клешти CR-MO легиран челик носат-отпор, Удобно двојна боја на рачка, Мултифункционален
Детали за производот
6 инчен жица машина Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116106 6" Челична жица : 3.
Пакување шоу
Експрес
1.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. 6 инчен дијагонала клешти LA116306 6.2 Челик : 2.1 Челик : 2.5 HRC58±2 ТАЈВАН 290 G 250 G
A : Тука се користи за контрола нормално ноктите
1. 6 Инчи долго носот клешти LA116206
В.8 Челик : 2. Сечење широк жица
Производ функција
1.Намалување широк жица
8 инчи долго-носот клешти Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116208 8" Челична жица : 3.Crimping терминал 4.5 Челик : 1. Изработени во ТАЈВАН, superhard технологија, долг живот. 6 инчен дијагонала клешти LA116306 F.Контрола челични јажиња 2.Пора контрола на тенка арматурна
3. Главната Земјата време на испорака секогаш да биде во 20-45days.Torx оска трајни и отпор. Брз експрес ќе биде 3-10days.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.4 Челик : 2. и во право контактирајте НЕ. Ве молиме љубезно ја напушти право име и презиме, пост БР. Намалување челик жица, бакарна жица, алуминиумска жица, кабел жица, од железо жица, итн. Повеќето пакети секогаш испратена по пошта. 6 инчен жица машина LA116106 Б. 8 Инчен жица машина LA116108
3.Жица за завиткување
3. Намалување широк жица
6 инчен дијагонала клешти Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116306 6" Челична жица : 3.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.2 HRC58±2 ТАЈВАН 210 G 170 G
6 инчи долго-носот клешти Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116206 6" Челична жица : 3.2 Челик : 2. 6 Инчи долго носот клешти LA116206 4. Ние ќе не вратат на товар. Ние одбивање на спорот околу бидејќи ние брод од различни изразат со клиентите.Тоа е исто така глатко во задниот
6 инчен риболов клешти Модел Големина Намали Обемот Цврсти Потекло Бруто тежина Нето тежина LA116406 6" Челична жица : 2.
Cr-Mo Америка-тип/стил клешти
Материјал : Cr-Mo
Крути : 58±2 HRC
1. Жица завиткан 2. 8 Инчи долго-носот клешти LA116208 2. Ние ќе одлучи изразуваме според различни Земји и трошоците.
Повеќе прашања, ве молиме кликнете
. Двојна боја TPE рачка, удобно.2 Челик : 2.2 HRC58±2 ТАЈВАН 190 G 160 G
1. Ако вашата локална политика не испраќање, ве молиме да обрнете внимание следење на информации и да се добие производи од локалните поштата на време. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Клешти главата точна мелење, јасно печатење 4.


Други карактеристики

Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
LA116***
DIY Материјали:
Електрични
Се Справи Со Стил:
Свиткана
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Германски
Бренд Име:
LAOA
Материјал:
CR-MO
Тип:
сите
LA116208 :
8 Инчи долго-носот клешти
LA116108:
8 Инчен жица машина
LA116206 :
6 Инчи долго носот клешти
LA116106:
6 инчен жица машина
LA116306 :
6 инчен дијагонала клешти
LA116406:
6 инчен риболов клешти
Потекло:
Изработени во Тајван

Најдобри понуди

RDEER 0.5-0.8 mm Specialiied Трим-челик Kýlové Тела Клешти Една Рака Удирање Клешти Kýlové Одредување Мулти Алатки Алатки за
  • Неодамнешно

RDEER 0.5-0.8 mm Specialiied Трим-челик Kýlové Тела Клешти Една Рака Удирање Клешти Kýlové Одредување Мулти Алатки Алатки за

2481.12 DEN 2109.00

Карактеристики : се Користи за одредување и поврзување на светлина челик keels 0.50.8 mm Не навртки и завртки с

Xtremecraft Мултифункционален автоматско одземање клешти Кабел жица Соголување Crimping алатки за Сечење Мулти Алатка Клешти
  • Неодамнешно

Xtremecraft Мултифункционален автоматско одземање клешти Кабел жица Соголување Crimping алатки за Сечење Мулти Алатка Клешти

508.32 DEN 508.00

Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина.Специфик

NEWACALOX Multifuntion Клешти Опстанок Мулти Рака Алатки Мини Шрафцигер Поставите Прилагодлив Клуч Вилица Spanner Џебен Нож Поправка
  • Неодамнешно

NEWACALOX Multifuntion Клешти Опстанок Мулти Рака Алатки Мини Шрафцигер Поставите Прилагодлив Клуч Вилица Spanner Џебен Нож Поправка

1078.56 DEN 701.00

NEWACALOX Отворено Multitool Клешти Опстанок Рака Мулти Алатки Мини Шрафцигер Поставени Комплет Прилагодлив Кл

QSTEXPRESS 4pcs Надворешни и внатрешни со директно свиткана се справи со стап пластични circlip клешти пролет инсталација и отстранување,
  • Неодамнешно

QSTEXPRESS 4pcs Надворешни и внатрешни со директно свиткана се справи со стап пластични circlip клешти пролет инсталација и отстранување,

927.84 DEN 835.00

Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплат

1 сет Коаксијален Кабел Жица Stripper RG6/RG59 Компресија F Конектор Алатка Crimping Клешти Жица Соголување Клешти за Полнење
  • Неодамнешно

1 сет Коаксијален Кабел Жица Stripper RG6/RG59 Компресија F Конектор Алатка Crimping Клешти Жица Соголување Клешти за Полнење

954.72 DEN 859.00

Жица Соголување Клешти за Полнење RG6 / RG59 Компресија F Конектор Алатка Коаксијален Кабел Жица Stripper Crimping К

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри
  • Неодамнешно

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри

542.40 DEN 516.00

бренд:Боиodel : HSC8 64Погоден за средување и со притискање на мали зглобовиКомпресија капацитет е 0.510 mm2Аме