LS-313 Мулти-функционални Crimping Piler Жица Stripper Кабел Машина Пет во Една Мулти-функционална

LS-313 Мулти-функционални Crimping Piler Жица Stripper Кабел Машина Пет во Една Мулти-функционална

DEN 118.08

Количина на стоки


1.Детали decription
Пет во еден мултифункционален crimping Алатка
За соголување, сечење на каблите и crimping не-изолирани termianls
Прецизни соголување отвор со дијаметар нема да сече жица јадра
Crimping изолирани терминали/ не-изолирани терминали големина : 1.5,2.5,6 mm
Жица соголување : 0.75~6mm
Должина : 235mm
Тежина : 0.22 kg
2.Слики од LS-313 мулти-функционални crimpnig plier


Други карактеристики

Број На Модел На:
LS-313
Примена:
Жица Stripper
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
се справи со боја:
Црвена
не-изолирани терминали големина:
1.5,2.5,6 mm
жица соголување:
0.75~6mm
Должина:
235mm
Тежина:
0.22kg

Најдобри понуди

НАЈДОБРИ-109 преносни мини 5inch електронски бакарна жица за сечење кабел машина дијагонала клешти Трајни Жица Nipper
  • Неодамнешно

НАЈДОБРИ-109 преносни мини 5inch електронски бакарна жица за сечење кабел машина дијагонала клешти Трајни Жица Nipper

DEN 616.80

НАЈДОБРИ109 преносни мини 5inch електронски бакарна жица за сечење кабел машина дијагонала клешти Трајни Ж

EVANX Автомобил на Врата завртување на Смена Тапацир Отстранување Алатка Клип Намали Авто Fastener Клешти Автомобил Поправка
  • Неодамнешно

EVANX Автомобил на Врата завртување на Смена Тапацир Отстранување Алатка Клип Намали Авто Fastener Клешти Автомобил Поправка

379.20 DEN 186.00

Функција : Се користи за инсталирање и отстранување на автомобилската аудио опрема, вратата и прозорецо

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри
  • Неодамнешно

Притисок менгеме HSC8 6-4 ракав клешти Европски тип цевка клуч Автоматско adjustmen се Применуваат помеѓу 0.25-10 квадратни милиметри

542.40 DEN 516.00

бренд:Боиodel : HSC8 64Погоден за средување и со притискање на мали зглобовиКомпресија капацитет е 0.510 mm2Аме

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење
  • Неодамнешно

CP-369CE Мулти-Функција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглероден Челик Сечење Plier Алатка за Сечење

761.76 DEN 655.00

12287 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ PLERS CP369 CE МултиФункција Stripper Автоматско Жица Stripper Кабел Соголување Клешти Јаглерод