Промоција висок квалитет цвет супер сјајните Кубни циркони 30% проценти сребро позлатен дами'clip обетки накит за подарок

Промоција висок квалитет цвет супер сјајните Кубни циркони 30% проценти сребро позлатен дами'clip обетки накит за подарок

DEN 98.00
-18 %
DEN 119.52

Количина на стоки


Оваа обетки имаат 30% проценти сребро,алергија на слободни и не ја менуваат бојата
Напомена : оваа обетки само бродот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа може да патеката во Кина пост веб-сајт,но не може да го пратите во земјата на дестинација пост веб-сајт,ако не може да го прифати ова,plz не се цел на оваа обетки
(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е евтин и безбеден превозот начин,да ги зачувате вашите пари)
ви благодариме за вашето разбирање!!!
Превозот :
1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.
4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.
1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
2.За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање :
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.
2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации :
1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Виолетова, Јасно
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
111
Бренд Име:
V-најдобри
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Геометриски Клип Обетки За Жените&Трендовски Девојка Метал Круг на Триаголник Pendant Не Уво Дупка Earring Едноставен стил Harajuku
  • Неодамнешно

Геометриски Клип Обетки За Жените&Трендовски Девојка Метал Круг на Триаголник Pendant Не Уво Дупка Earring Едноставен стил Harajuku

132.00 DEN 93.00

За Превозот Ако ви треба брза испорака, ве молиме да го контактирате овластениот сервис менаџер.Беспла

Благодатта Јуни(TM) Нова Мода Симпатична Снегулка Форма Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Деца Симулирани Бисер Нема Дупка
  • Неодамнешно

Благодатта Јуни(TM) Нова Мода Симпатична Снегулка Форма Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Деца Симулирани Бисер Нема Дупка

173.76 DEN 137.00

Благодатта Јуни(TM) Нова Мода Симпатична Снегулка Форма Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Деца Симул

Прекрасна Симпатична Долго Животинско Бела Мачка Форма Обетки Не Пирсинг Црна Мачка Чип Обетки Нема Пирс на Уво Дупка за Девојка
  • Неодамнешно

Прекрасна Симпатична Долго Животинско Бела Мачка Форма Обетки Не Пирсинг Црна Мачка Чип Обетки Нема Пирс на Уво Дупка за Девојка

168.48 DEN 138.00

2018 Прекрасна Симпатична Долго Животинско Бела Мачка Форма Обетки Не Пирсинг Црна Мачка Чип Обетки Нема

3.15 Светкавиот антички Rhinestones златна долго tassels уво клип не прободен обетки за жените партија свадба подарок brincos
  • Неодамнешно

3.15 Светкавиот антички Rhinestones златна долго tassels уво клип не прободен обетки за жените партија свадба подарок brincos

167.52 DEN 159.00

3.15" Светкавиот антички Rhinestones ѕвезда квалитет златна долго tassels уво клип не прободен обетки за жените па

Благодатта Јуни Нови Црна и Црвена Боја Гроздобер Стил Tassel Клип на Обетки Wihtout Пирсинг за Жените Партија Нема Уво Дупка
  • Неодамнешно

Благодатта Јуни Нови Црна и Црвена Боја Гроздобер Стил Tassel Клип на Обетки Wihtout Пирсинг за Жените Партија Нема Уво Дупка

201.60 DEN 159.00

Благодатта Јуни Нови Црна и Црвена Боја Гроздобер Стил Tassel Клип на Обетки Wihtout Пирсинг за Жените Партија

Турски Накит Црвена Смола Клип На Earring Boho Гроздобер Злато Кристал Уво Ткаенината Клип Обетки За Жените Свадба Подароци
  • Неодамнешно

Турски Накит Црвена Смола Клип На Earring Boho Гроздобер Злато Кристал Уво Ткаенината Клип Обетки За Жените Свадба Подароци

195.36 DEN 117.00

Повратни информации Вашите повратни информации е многу важна за нас.7 g Боја : антички злато Пакет : OPP Кес

2017 Нови Пристигнување Голема Ѕвезда петокрака Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Мода Симпатична Нема Дупка на Увото
  • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Голема Ѕвезда петокрака Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Мода Симпатична Нема Дупка на Увото

153.60 DEN 124.00

20172017 Нови Пристигнување Голема Ѕвезда петокрака Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Мода Симпа

Кореја Стил Симулирани Бисер Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Свадби Симпатична Накит за Подарок Не Дупка
  • Неодамнешно

Кореја Стил Симулирани Бисер Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Свадби Симпатична Накит за Подарок Не Дупка

153.60 DEN 124.00

Кореја Стил Симулирани Бисер Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Свадби Симпатична Нак

Бесплатен превозот 200pcs 16mm Бронза позлатен боја Рамна Подлога Клип На Earring Наоди/Круг Cabochon Settings Earring Клипови
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 200pcs 16mm Бронза позлатен боја Рамна Подлога Клип На Earring Наоди/Круг Cabochon Settings Earring Клипови

2031.84 DEN 1930.00

Бесплатен превозот 200pcs 16mm Бронза позлатен боја Рамна Подлога Клип На Earring Наоди / Круг Cabochon Settings Earring Кли

1PC Жените Панк Готски Снегулка Кристал Клип Уво Ткаенината Заврши Обетки За Дами Девојки Мода Накит Подароци
  • Неодамнешно

1PC Жените Панк Готски Снегулка Кристал Клип Уво Ткаенината Заврши Обетки За Дами Девојки Мода Накит Подароци

104.64 DEN 83.00

Сите слики се вистински ?Yes (да) Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќ