Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Мода Shamrock Месечината Стил Семе Keychain Накит

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Мода Shamrock Месечината Стил Семе Keychain

DEN 449.00
-48 %
DEN 863.52

Количина на стоки


превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок. Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Капка Вода
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
копче-синџири

Најдобри понуди

13 Бои Keychain Faux Зајакот Крзно Пом Пом Keyring сладолед Форма 5cm Лажни Bunny Крзно Топката Копче Синџир За Жените Автомобил
  • Неодамнешно

13 Бои Keychain Faux Зајакот Крзно Пом Пом Keyring сладолед Форма 5cm Лажни Bunny Крзно Топката Копче Синџир За Жените Автомобил

129.12 DEN 66.00

Предмет : Имитација сладолед форма кадифен keychain Бренд Име : рачно изработени Накит Материјал : Алуминиум

МДФ keychains празно копче синџир за сублимација мода накит за термички трансфер печатење личност подарок wholesales 2018
  • Неодамнешно

МДФ keychains празно копче синџир за сублимација мода накит за термички трансфер печатење личност подарок wholesales 2018

DEN 864.00

Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефон

Симпатична Palinuridae Pendant Креативни Животинско Копче Синџир Неколку Keychains Автомобил Keyrings Мода Клучните Прстени Торба
  • Неодамнешно

Симпатична Palinuridae Pendant Креативни Животинско Копче Синџир Неколку Keychains Автомобил Keyrings Мода Клучните Прстени Торба

203.52 DEN 106.00

Опишете : Симпатична Palinuridae Pendant Креативни Животинско Копче Синџир Неколку Keychains Автомобил Keyrings Мода Клу

TAFREE Танчерка Мајкл Танц Потези keychain мода Супер Ѕвезда Moonwalk торба за во автомобил копче синџир прстен држачот за мажи
  • Неодамнешно

TAFREE Танчерка Мајкл Танц Потези keychain мода Супер Ѕвезда Moonwalk торба за во автомобил копче синџир прстен држачот за мажи

96.00 DEN 49.00

TAFREE Танчерка Мајкл Танц Потези keychain мода Супер Ѕвезда Moonwalk торба за во автомобил копче синџир прстен др

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Сакаат шарм Семе Keychain Накит за подарок
  • Неодамнешно

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Сакаат шарм Семе Keychain Накит за подарок

863.52 DEN 449.00

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Топла 1 Компјутер Унисекс Мода Симпатична Панда Keychain Силиконското Перниче Pendant Kawaii Цртан Филм Копче Прстен Накит Присутни
  • Неодамнешно

Топла 1 Компјутер Унисекс Мода Симпатична Панда Keychain Силиконското Перниче Pendant Kawaii Цртан Филм Копче Прстен Накит Присутни

104.64 DEN 59.00

ОписТип : Внесете Го СинџириМатеријал : Силикон Пол : Унисекс Боја : Црна+Бела Количина : 1 КомпјутерПлаќа

Прекрасна Одг Копче Синџири Рачно Изработени Pompom Подуени Топката Keychain Кеси Приврзоци Декорација Мода Накит, Украс Нова
  • Неодамнешно

Прекрасна Одг Копче Синџири Рачно Изработени Pompom Подуени Топката Keychain Кеси Приврзоци Декорација Мода Накит, Украс Нова

DEN 167.04

Име На Производ : Одг Топката Копче СинџирМатеријал : Метал Алуминиум+АкриликГолемина : 22cm*14cm(8.66 инчен*5.51

RoyalBeier Погодно Носат Вратот Копче Синџири 5pcs/Многу СТП Кожа Јаже Акрилик Мултифункционален Keyring За Жените & Мажите Шарм
  • Неодамнешно

RoyalBeier Погодно Носат Вратот Копче Синџири 5pcs/Многу СТП Кожа Јаже Акрилик Мултифункционален Keyring За Жените & Мажите Шарм

633.60 DEN 406.00

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст Дополнителен попуст за клиентот ако