Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Сакаат шарм Семе Keychain Накит за подарок

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 12 компјутери Вистински Четири Лист Детелина Сакаат шарм Семе Keychain Накит за подарок

DEN 449.00
-48 %
DEN 863.52

Количина на стоки


превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок. Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци .
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн. Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YQTDMY
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Капка Вода
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
копче-синџири

Најдобри понуди

МДФ keychains празно копче синџир за сублимација мода накит за термички трансфер печатење личност подарок wholesales 2018
  • Неодамнешно

МДФ keychains празно копче синџир за сублимација мода накит за термички трансфер печатење личност подарок wholesales 2018

DEN 864.00

Нашата компанија обезбеди многу сублимација празно производи со Термички трансфер, како што се телефон

5PCS/МНОГУ Симпатична Миленичиња Куче Чанта Шарм Милениче Chow Chow Sharpei Foxhound боксер Пастир Торба Шарм Додатоци за Патент
  • Неодамнешно

5PCS/МНОГУ Симпатична Миленичиња Куче Чанта Шарм Милениче Chow Chow Sharpei Foxhound боксер Пастир Торба Шарм Додатоци за Патент

216.00 DEN 130.00

Повеќето драги гости посета писмо : ви Благодариме за доаѓање, мило ми е што можам да ви обезбеди со најн

Новиот 1 Buc семафори копче синџир детска играчка мажите копче синџир Креативни Девојки копче прстен Бизнис копче прстен
  • Неодамнешно

Новиот 1 Buc семафори копче синџир детска играчка мажите копче синџир Креативни Девојки копче прстен Бизнис копче прстен

191.52 DEN 172.00

Бесплатен превозот Мода Креативни Убава Alloycar копче синџирСинџир Накит Клуч на носителот hangings креативн

QOONG 100 компјутери/многу DIY Додатоци Ултра Мали Манган Челик Копче Синџир Прстен Носителот Комунални Челик Жица Круг Keychain
  • Неодамнешно

QOONG 100 компјутери/многу DIY Додатоци Ултра Мали Манган Челик Копче Синџир Прстен Носителот Комунални Челик Жица Круг Keychain

816.00 DEN 490.00

Надворешен дијаметар 1cm Ултра мал дијаметар, Но супер силен Манган челик Може да се користи за многу год

Beadsland Симпатична Животно Був Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Копче Тока Чанта Автомобил Копче За Декорација Модерни
  • Неодамнешно

Beadsland Симпатична Животно Був Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Копче Тока Чанта Автомобил Копче За Декорација Модерни

201.60 DEN 192.00

започнете Цена : $ 4.33 $ 4.33 Цена : $ 4.79 $ 4.79 Цена : $ 4.53 $ 4.53 Цена : $ 2.77 $ 2.77крајотBeadsland Симпатична Животно Був Крз

MS НАКИТ Копче Додатоци Подароци Играта DOTA 2 Keychain Логото Печат Клучните Прстени За сегашните Chaveiro Копче Синџир
  • Неодамнешно

MS НАКИТ Копче Додатоци Подароци Играта DOTA 2 Keychain Логото Печат Клучните Прстени За сегашните Chaveiro Копче Синџир

105.60 DEN 74.00

Ве молиме подобро да се купи за 7 $минимум за или Изберете Кина, Воздухот Mail за Испорака (или на Eпакет)D ув