Се протега Sping Право & Лева Аглеста Микро USB Машки да Femal Кабел 1m/3ft/100cm микро usb машки да се женски кабел

Се протега Sping Право & Лева Аглеста Микро USB Машки да Femal Кабел 1m/3ft/100cm микро usb машки да се женски кабел

DEN 176.64

Количина на стоки

Микро USB Машки 90-степен лактите, лесна конекција и жици Може да се користи на мобилни телефони и таблет интерфејс со микро usb кабел за Продолжување за употреба Природна состојба 30cm, целосно се протегала 100cm


Други карактеристики

Должина на кабел:
1m
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
usb 2.0
Пакет:
No

Најдобри понуди

PC Компјутер IDE Molex 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар 4/3pin 12V Моќност Приклучок за PCB Адаптер
  • Неодамнешно

PC Компјутер IDE Molex 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар 4/3pin 12V Моќност Приклучок за PCB Адаптер

112.32 DEN 99.00

Вовед : Нов Бенд! Висок Квалитет!! Опис 1 Напојување : 4 / 3 Pin моќ конектор текст 2 Поддршка мултиканал 3 PIN фа

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа
  • Неодамнешно

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

624.00 DEN 593.00

USB 3.1 ТипC Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USBC 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа ТипСо Пан

5pcs USB 2 во 1 Кабел Mini-usb Мини USB & микро usb 2.0 Микро-USB 5 pin конектор Y-Кабел за полнење и пренос на податоци синхронизирајте
  • Неодамнешно

5pcs USB 2 во 1 Кабел Mini-usb Мини USB & микро usb 2.0 Микро-USB 5 pin конектор Y-Кабел за полнење и пренос на податоци синхронизирајте

600.00 DEN 570.00

100% Сосема Нов & Висок Квалитет на МултиФункција & Висока Брзина Компактен и мала тежина се Користи за пол

PC Компјутер SATA 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар SATA Power Приклучок за PCB Адаптер 2 Ниво Брзина
  • Неодамнешно

PC Компјутер SATA 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар SATA Power Приклучок за PCB Адаптер 2 Ниво Брзина

120.48 DEN 114.00

Вовед : Нов Бенд! Висок Квалитет!! Опис Големина : 45*33cm SATA 1 до 8 Начин на Ладење Вентилатор Splitter Центар Одго