4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа Тип

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

DEN 593.00
-5 %
DEN 624.00

Количина на стоки


USB 3.1 Тип-C Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USB-C 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа Тип
Со Панел Планината заклучување со Завртки
Должина : 120cm
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Како одговор на растечките потреби за безбедна за интерконекција, USB-C двоен завртка заклучување конектор и една заклучување со завртки конектор ќе обезбеди повеќе сигурен и безбеден за парење механизам за индустриски и други корисникот на апликацијата.


Други карактеристики

Должина на кабел:
120cm
боја:
Црна
Број На Модел На:
кабел
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди

5pcs USB 2 во 1 Кабел Mini-usb Мини USB & микро usb 2.0 Микро-USB 5 pin конектор Y-Кабел за полнење и пренос на податоци синхронизирајте
  • Неодамнешно

5pcs USB 2 во 1 Кабел Mini-usb Мини USB & микро usb 2.0 Микро-USB 5 pin конектор Y-Кабел за полнење и пренос на податоци синхронизирајте

600.00 DEN 570.00

100% Сосема Нов & Висок Квалитет на МултиФункција & Висока Брзина Компактен и мала тежина се Користи за пол

10pcs/пакет 8Pin Машки да 4Pin Женски Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел
  • Неодамнешно

10pcs/пакет 8Pin Машки да 4Pin Женски Напојување Кабел Компјутер со ПРОЦЕСОР P4 да P8 Продолжување на Конверзија EPS Кабел

233.28 DEN 222.00

Карактеристики : Тоа е 4pin да 8pin моќ конвертирате кабел;Конвертирање 4pin CPU моќ жица за да 8pin моќ жица;Праве

Вистински Нов Бесплатен Превозот вистински оригинални лаптоп хард диск интерфејс кабел за Леново Yoga2 13 ЈОГА 2 13 DC02001ZY00
  • Неодамнешно

Вистински Нов Бесплатен Превозот вистински оригинални лаптоп хард диск интерфејс кабел за Леново Yoga2 13 ЈОГА 2 13 DC02001ZY00

432.00 DEN 410.00

Вистински Нов Бесплатен Превозот вистински оригинални лаптоп хард диск интерфејс кабел за Леново Yoga2 13

Висок Квалитет 3 во 1 Машки да се Женски Двојна Микро USB 2.0 Домаќин OTG Центар Адаптер Кабел За Samsung Кабел за Податоци OTG
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 3 во 1 Машки да се Женски Двојна Микро USB 2.0 Домаќин OTG Центар Адаптер Кабел За Samsung Кабел за Податоци OTG

151.68 DEN 82.00

UN2 F За Samsung 3in1 Машки да се Женски Двојна Микро USB 2.0 Домаќин OTG Центар Адаптер Кабел3 in1 Машки да се Женски Д

PC Компјутер IDE Molex 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар 4/3pin 12V Моќност Приклучок за PCB Адаптер
  • Неодамнешно

PC Компјутер IDE Molex 1 до 8 Мулти Начин Splitter Кулер за Ладење Вентилатор Центар 4/3pin 12V Моќност Приклучок за PCB Адаптер

112.32 DEN 99.00

Вовед : Нов Бенд! Висок Квалитет!! Опис 1 Напојување : 4 / 3 Pin моќ конектор текст 2 Поддршка мултиканал 3 PIN фа