2 ПАРЧИЊА/многу Висока Брзина на 90 степен USB 3.0 машки да се женски Лева и десна аглеста Адаптер USB 3.0 AM/AF Полнач за лаптоп/КОМПЈУТЕР

2 ПАРЧИЊА/многу Висока Брзина на 90 степен USB 3.0 машки да се женски Лева и десна аглеста Адаптер USB 3.0 AM/AF Полнач за лаптоп/КОМПЈУТЕР

DEN 216.00
-8 %
DEN 234.24

Количина на стоки


USB3.0 Машки да се Женски 90 степени адаптер, all-inclusive црна Применуваат за да го вклучите за 90 степени кон ситуација, промена на насоката на USB уреди.


Други карактеристики

Должина на кабел:
Лево, Десно
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
U3-017/O18

Најдобри понуди

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината
  • Неодамнешно

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината

DEN 426.24

5pcs / многу 50cm појас се заклучува уши панел со голема брзина usb2.0 компјутер со usb кабелот за податоци со зав

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок
  • Неодамнешно

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок

138.24 DEN 127.00

Внимание ве Молам : фабриката не направи доволно должина на Кабли,Еве ние се мери повторно : 1.5 м Вистинск

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот

DEN 600.00

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506
  • Неодамнешно

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506

1416.00 DEN 1062.00

Конектор звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 5

USB 3.0 Тип Женски на Женски Конектор Адаптер USB3.0 AF да БОЛЕСТ Спојка F/F Родова Промени Extender Конвертор за Лаптоп
  • Неодамнешно

USB 3.0 Тип Женски на Женски Конектор Адаптер USB3.0 AF да БОЛЕСТ Спојка F/F Родова Промени Extender Конвертор за Лаптоп

128.64 DEN 119.00

Опис : Ова USB 3.0 ЕДЕН Женски Женски Адаптер може да се користи за да се поврзете две USB кабли со машки конек