USB 3.0 Тип Женски на Женски Конектор Адаптер USB3.0 AF да БОЛЕСТ Спојка F/F Родова Промени Extender Конвертор за Лаптоп

USB 3.0 Тип Женски на Женски Конектор Адаптер USB3.0 AF да БОЛЕСТ Спојка F/F Родова Промени Extender Конвертор за Лаптоп

DEN 119.00
-7 %
DEN 128.64

Количина на стоки

Опис : Ова USB 3.0 ЕДЕН Женски Женски Адаптер може да се користи за да се поврзете две USB кабли со машки конектори. Функција : Конектор 1 : USB 3.0 Тип Женски Конектор 2 : USB 3.0 Тип Женски Целосно моделирани дизајн обезбедува трајност Сребро позлатен контакти Лесно да конвертирате постоечките кабли за вашите потреби Боја : Сина Моделирани изградба обезбедува трајност За проширување на постоечкиот кабел или менување на интерфејс тип Пакет се вклучуваат : 1 x USB 3.0 ЕДЕН Женски Женски Адаптер за Полнач


Други карактеристики

Должина на кабел:
Адаптер
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
USB3.0
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината
  • Неодамнешно

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината

DEN 426.24

5pcs / многу 50cm појас се заклучува уши панел со голема брзина usb2.0 компјутер со usb кабелот за податоци со зав