90 степени USB3.1 Тип В Машки Конектор да USB2.0 Женски OTG Кабелот за Податоци За Macbook xiaomi 4C 4S huawei P9 V8 LETV 1s 2pro max

90 степени USB3.1 Тип В Машки Конектор да USB2.0 Женски OTG Кабелот за Податоци За Macbook xiaomi 4C 4S huawei P9 V8 LETV 1s

DEN 198.00
-8 %
DEN 215.04

Количина на стоки

Карактеристики : 1.Најновите USB3.1 спецификација 2.Тип-C интерфејс поддржува и позитивни и негативни приклучокот, а повеќе пригоден, издржливи 3.Основни бакарна жица, бакарна плетенка, одлична изработка, обезбедување на квалитет 4.Тип C интерфејси се слични и Микро USB интерфејси, како мали димензии, е 8.25 * 2.4 mm 5.Тип C интерфејс се состои 24pin терминал поддржува напред и рикверц swap 6.Тенок дизајн, мини големина 7.Премиум материјали и изградба на квалитетот; 8.USB 3.1 high-speed поддржува до 5 Gbps податоци го оценувате; 9.Совршено Компатибилни со Новиот Mac Book & Google Chromebook; 10.Го конвертирате сите вашиот стандарден USB уред на USB-C Тип C уред и да се поврзе на 11.Mac Book & Chromebook. 12.Боја : Црна 13.Должина : 20cm


Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Тип-C OTG
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
USB Кабли

Најдобри понуди

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер
  • Неодамнешно

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер

1596.00 DEN 1420.00

Пакет се вклучени : 1 x Околу нас : Од неговото основање во 2010 година, ULTНАЈДОБРИ се од областа на производи

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот

DEN 600.00

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа
  • Неодамнешно

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

624.00 DEN 593.00

USB 3.1 ТипC Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USBC 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа ТипСо Пан

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок
  • Неодамнешно

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок

138.24 DEN 127.00

Внимание ве Молам : фабриката не направи доволно должина на Кабли,Еве ние се мери повторно : 1.5 м Вистинск

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Женски socket
  • Неодамнешно

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Женски socket

DEN 2880.00

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Же