G6Q-TR2A излезен модул K200S

G6Q-TR2A излезен модул K200S

DEN 4224.00

Количина на стоки

G6 Q-TR2 A излезен модул K200 S
ПРОЦЕСОРОТ модули
K3 P-07 AS
ПРОЦЕСОРОТ Max.384 I/O поени, Компјутер Линк (RS232 C)
K3 P-07 BS
ПРОЦЕСОРОТ Max.384 I/O поени, Компјутер Линк (RS422 C/485),ПИД,RTC
K3 P-07 CS
ПРОЦЕСОРОТ Max.384 I/O поени, Компјутер Линк (RS422 C),ПИД,HSC,RTC
моќ модули
GM6-PDFA
Влезови DC12-24 V,Излези DC5 V 2 A(За префрлање I/O Only)
GM6-PDFB
Влезови DC12-24 V,Излези DC5 V 3А,DC±15 V 0.2 A(За АД/DA)
GM6-PAFA
Влезови AC 85-264 V,Излези DC5 V 2 A,DC24 V 0.3 А(За префрлање I/O Only)
GM6-PAFB
Влезови AC 85-264 V,Излези DC5 V 3А,DC±15 V 0.2 A(За АД/DA)
GM6-PAFC
Влезови AC 85-264 V,Излези DC5 V 3.5 A,DC24 V 0.3 А(За 12 Слот D I/O)
главните бази
GM6-B04 M
База одбор,4 слотови за I/O Модул
GM6-B06 M
База одбор,6 слотови за I/O Модул
GM6-B08 M
База одбор,8 слотови за I/O Модул
GM6-B12 M
База одбор,12 слотови за I/O Модул
дигитални влезни модули
G6 I-D21 A
DC Влез 8 поени(Тековна Потоне/Извор Тип)
G6 I-D22 A
DC Влез 16 поени(Тековна Потоне/Извор Тип)
G6 I-D24 A
DC Влез 32 поени(Тековна Потоне/Извор Тип)
G6 I-D22 B
DC Влез 16 поени(Тековна Извор Тип)
G6 I-D24 B
DC Влез 32 поени(Тековна Извор Тип)
G6 I-A11 A
AC 110 V Текст 8 Поени Модул
G6 I-A21 A
AC напон 220 V Текст 8 Поени Модул
дигитални излезни модули
G6 Q-RY1 A
Реле Излез 8 поени(240 V AC,DC24 V 2 A)
G6 Q-RY2 A
Реле Излез 16 поени(240 V AC,DC24 V 2 A)
G6 Q-TR2 A
Tr.(NPN Тип) Излез 16 поени(DC12/24 V 0.5 A)
G6 Q-TR2 B
Tr.(PNP Тип) Излез 16 поени(DC12/24 V 0.5 A)
G6 Q-TR4 A
Tr.(NPN Тип) Излез 32 поени(DC12/24 V 0.1 А)
G6 Q-TR4 B
Tr.(PNP Тип) Излез 32 поени(DC12/24 V 0.1 А)
G6 Q-SS1 A
SSR(Тековна Потоне Тип) Излез 8 поени(AC 100~240 V 1А)
I/O Хибрид модул
G6 H-DR2 A
DC Влез 8 поени/Реле Излез 8 Поени
посебни модули
G6 F-AD2 A
Аналоген Влез 4 Канали,DC1-5 V,DC0-10 V,DC-10 - +10 V,DC4-20m A
G6 F-DA2 V
Аналоген Излез 4 Канали,DC-10 - +10 V
G6 F-DA2 I
Аналоген Излез 4 Канали,DC4-20m A
G6 F-HSCA
Со Голема Брзина Се Брои Модул,1 Канал
G6 F-HD1 A
Со голема Брзина се Брои Модул 2 Канал 500kpps,Линија се Вози Тип
G6 F-HO1 C
Со голема Брзина се Брои Модул 2 Канал 200kpps,Отворете Колектор Тип
G6 F-POPA
Позиција Модул 2 оска, Пулсот Излез,Макс.200 Kpps
G6 F-PP1 D
Позиција Модул 1 оска, Линија се Вози тип Излез
G6 F-PP2 D
Позиција Модул 2 оска, Линија се Вози тип Излез
G6 F-PP3 D
Позиција Модул 3 оска, Линија се Вози тип Излез
G6 F-PP1 O
Позиција Модул 1 оска, Отворете Колектор тип Излез
G6 F-PP2 O
Позиција Модул 2 оска, Отворете Колектор тип Излез
G6 F-PP3 O
Позиција Модул 3 оска, Отворете Колектор тип Излез
G6 F-TC2 A
Thermocouple Влезен Модул,4 Channel
комуникациски модули
G6 L-CUEB
Компјутерска Комуникација(RS-232 C 1 канал)
G6 L-CUEC
Компјутерска Комуникација(RS-422 1 канал)
G6 L-PUEA
Profibus -ДП Господар(1 K)
G6 L-RUEA
R-Net Master,1 Mbps
G6 L-DUEA
Уредот Нето Господар,500 Kbps
G6 L-EUTB
E-Нето(Отворен Тип),UTP
G6 L-EUFB
E-Нето(Отворен Тип),Оптички Влакна
G6 L-EUTC
E-Нето(Мајстор),UTP
G6 L-EUFC
E-Нето(Мајстор),Оптички Влакна
G6 L-ERTC
E-Нето(Роб),UTP
G6 L-ERFC
E-Нето(Роб),Оптички Влакна
G6 L-FUEA
Fieldbus(F-нето) Модул,1 Mbps(Монтира на I/O слот)
G6 L-RBEA
Fieldbus(F-нето) Модул,1 Mbps(Монтира на ПРОЦЕСОРОТ слот)


Други карактеристики

Должина на кабел:
G6Q-TR2A
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
G6Q-TR2A
Бренд Име:
Granovskaya
Тип:
Конектори
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506
  • Неодамнешно

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506

1416.00 DEN 1062.00

Конектор звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 5

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината
  • Неодамнешно

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината

DEN 426.24

5pcs / многу 50cm појас се заклучува уши панел со голема брзина usb2.0 компјутер со usb кабелот за податоци со зав

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок
  • Неодамнешно

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок

138.24 DEN 127.00

Внимание ве Молам : фабриката не направи доволно должина на Кабли,Еве ние се мери повторно : 1.5 м Вистинск

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот

DEN 600.00

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа
  • Неодамнешно

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

624.00 DEN 593.00

USB 3.1 ТипC Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USBC 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа ТипСо Пан