USB 3.0 да SATA 22 Pin 2.5 Хард Диск Драјвер SSD HDD Адаптер Кабел / USB Напојување со Кабел USB 3.0 интерфејс може да биде до 5 Gb/s

USB 3.0 да SATA 22 Pin 2.5 Хард Диск Драјвер SSD HDD Адаптер Кабел / USB Напојување со Кабел USB 3.0 интерфејс може да биде до

DEN 348.00
-8 %
DEN 378.24

Количина на стоки

Карактеристики : 1. 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. 2. Поддржува 2.5" Mass Storage Class Диск. 3. Поддржува Топло-Замена и Plug & Play функција. 4. Согласност со Serial ATA Спецификација Ревизија 2.6 5. Трансфер Стапка на Супер-Speed USB 3.0 интерфејс може да биде до 5 Gb/сек (Макс) 6. Назад компатибилен со претходните верзии на USB порти (1.0, 1.1&2.0) & SATA Хард Дискови (1.5 Gb/s) Системски побарувања : Windows 7 (32-/64-малку) ) / Vista (32-/64-малку) / XP (32-/64-малку)/ Server 2003 & 2008 (32-/64-малку) со најновата Услуга за Пакети


Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
u3-222
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер
  • Неодамнешно

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер

1596.00 DEN 1420.00

Пакет се вклучени : 1 x Околу нас : Од неговото основање во 2010 година, ULTНАЈДОБРИ се од областа на производи

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината
  • Неодамнешно

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината

DEN 426.24

5pcs / многу 50cm појас се заклучува уши панел со голема брзина usb2.0 компјутер со usb кабелот за податоци со зав