Висок квалитет на матичната Плоча USB 3.0 20P Машки 2 Порти Машки USB3.0 Кабел Адаптер од 20CM Сина

Висок квалитет на матичната Плоча USB 3.0 20P Машки 2 Порти Машки USB3.0 Кабел Адаптер од 20CM Сина

DEN 191.52

Количина на стоки

Карактеристики : 1. USB3.0 20 P интерфејс конвертор одбор за два Машки интерфејс, лесно да се приклучок на уредот. 2. Компатибилен со било проширување картички со 20 P плоча, PCI-E протокол и слично. 3. USB3.0 Асоцијација стандарди, употребата на индустријата, технологијата со плетенка бакарна жица и 9-пински стандарден. 4. Двојно жици, сигнал за пренос побрз и постабилен, прилагодена приклучок, приклучок за повеќе непречено. 5. Специјални шасии за DIY употреба, 100% фабрика за тестирање, обезбедување на квалитет.


Други карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
USB.3.0
Пакет:
No

Најдобри понуди

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Женски socket
  • Неодамнешно

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Женски socket

DEN 2880.00

водоотпорен конектор приклучок, Индустриска Моќ Панел Планината Конектори, IP68 Dustproof и Заштитна маска Же

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок
  • Неодамнешно

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок

138.24 DEN 127.00

Внимание ве Молам : фабриката не направи доволно должина на Кабли,Еве ние се мери повторно : 1.5 м Вистинск

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа
  • Неодамнешно

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

624.00 DEN 593.00

USB 3.1 ТипC Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USBC 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа ТипСо Пан