ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо USB Адаптер за Микро USB Женски USB 2.0 Машки Конектор Конвертор Адаптер

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо USB Адаптер за Микро USB Женски USB 2.0 Машки Конектор Конвертор Адаптер

DEN 1525.00
-11 %
DEN 1713.60

Количина на стоки

Пакет се вклучени : 1 x трговија на Големо USB Адаптер за Микро USB Женски USB 2.0 Машки Конектор Конвертор Адаптер За нас : Од неговото основање во 2010 година, ULT-НАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите. Ние ќе разбереме дека квалитетот е премисата на сè за интернационален бренд. Сите ULT-НАЈДОБРИТЕ производи употреба Ro HS жалбата и суровини, намалување на влијанието врз животната средина. Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци.
Испорака :
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена. И поштенски услуги е надвор од нашата контрола, понекогаш можеби задоцнување.
Гаранција :
Сите производи имаат 12 месеци гаранција период по породувањето, освен неправилна употреба предизвикани од страна на корисниците.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ѕвезда. Било каков проблем, само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се сфати дека, ако може да ги споделите со вашите пријатели.
Онлајн Услуга Време :
9 : 00 да 18 : 00(GMT +8)
Од понеделник до сабота


Други карактеристики

Должина на кабел:
Адаптер
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Број На Модел На:
UM-U2A05-50P
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
usb 2.0 машки да micro usb женски
тип 2:
никел-позлатен приклучок
Функција:
продолжување конектор адаптер
Брзина:
480Mbps
фабрика:
да и прилагодени е добредојден
боја:
Црна
Функција:
usb адаптер
Карактеристика 2:
usb кабел за продолжување
функција 3:
usb адаптер extender
карактеристика 4:
микро usb женски конектор

Најдобри понуди

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа
  • Неодамнешно

4FT USB 3.1 Тип c Type-c USB-c машки да машки Двоен Завртка Заклучување конектор 10Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа

624.00 DEN 593.00

USB 3.1 ТипC Двоен Завртка за Заклучување до Блокирање USBC 10 Gbps Кабел за Податоци 1.2 m Панел Монтажа ТипСо Пан

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506
  • Неодамнешно

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506

1416.00 DEN 1062.00

Конектор звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 5