ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер

ULT-Најдобри 50PCS трговија на Големо Микро USB Машки да Мини 5pin Женски Адаптер Приклучок за Полнач Конвертор Адаптер

DEN 1420.00
-11 %
DEN 1596.00

Количина на стоки

Пакет се вклучени : 1 x Околу нас : Од неговото основање во 2010 година, ULT-НАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите. Ние ќе разбереме дека квалитетот е премисата на сè за интернационален бренд. Сите ULT-НАЈДОБРИТЕ производи употреба Ro HS жалбата и суровини, намалување на влијанието врз животната средина. Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци.
Испорака :
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена. И поштенски услуги е надвор од нашата контрола, понекогаш можеби задоцнување.
Гаранција :
Сите производи имаат 12 месеци гаранција период по породувањето, освен неправилна употреба предизвикани од страна на корисниците.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5-ѕвезда. Било каков проблем, само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се сфати дека, ако може да ги споделите со вашите пријатели.
Онлајн Услуга Време :
9 : 00 да 18 : 00(GMT +8)
Од понеделник до сабота


Други карактеристики

Должина на кабел:
Адаптер
Број На Модел На:
UM-U2A06-50P
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ULT-НАЈДОБРИ
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
микро usb машки tomini 5pin usb женски
тип 2:
никел-позлатен приклучок
Функција:
продолжување конектор адаптер
Брзина:
480Mbps
фабрика:
да и прилагодени е добредојден
боја:
Црна
Функција:
usb адаптер
Карактеристика 2:
usb кабел за продолжување
функција 3:
usb адаптер extender
карактеристика 4:
микро usb машки конектор

Најдобри понуди

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

5pcs 3Pin Женски 2* 3PIN машки Продолжување Жица Адаптер за Напојување Кабелот за PC Случај Фан ПРОЦЕСОРОТ Бесплатен превозот

DEN 600.00

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината
  • Неодамнешно

5pcs/многу 50cm појас се заклучува уши панел usb2.0 Femal да се Женски компјутер со usb кабелот за податоци со Панел Планината

DEN 426.24

5pcs / многу 50cm појас се заклучува уши панел со голема брзина usb2.0 компјутер со usb кабелот за податоци со зав

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506
  • Неодамнешно

10pcs(5pairs) Конектор Звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 506

1416.00 DEN 1062.00

Конектор звучници Кристал Аудио Терминали Делница Кутија Колона Додатоци За CD Засилувач Антиоксиданс 5

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок
  • Неодамнешно

Џек 3,5 мм Машки 3,5 мм Женски Аудио Продолжување Кабелот Од 1,5 M 3M 5M 10M 15 МИЛИОНИ 20 МИЛИОНИ за Приклучок Џек Стерео приклучок

138.24 DEN 127.00

Внимание ве Молам : фабриката не направи доволно должина на Кабли,Еве ние се мери повторно : 1.5 м Вистинск