6inch N женски џек да се SMA женски 2hole panle со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли

6inch N женски џек да се SMA женски 2hole panle со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет

DEN 198.00
-15 %
DEN 232.80

Количина на стоки


* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
- Делови име : N женски џек да се SMA женски џек 2hole panle конектор 6inch 15cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел
- капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls. контактирајте со нас да )
- Спецификации :
- Свежо и Висок Квалитет и Ниска Загуба !
* Конектор A : N женски џек( надвор завртка & центар е женски дупка )
* Конектор B : SMA женски џек 2hole panle(внатре завртка и центарот за женски дупка)
* Должина на кабел : 6inch ( околу 15cm )
* Кабел тип : RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел
* Позлата : злато позлатен контакти, никел-позлатен, вистински тефлон изолатор
* Монтирање : машински месинг изградба crimped & лемење кабел планината
* Сол спреј тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Оперативен фреквенција : со највисок квалитет, >= 2.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Со Почит!
Ви благодариме за вашето време и со Среќа!
Авторските права од страна на Tanger 2005-2015
.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
* Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ). ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.


Други карактеристики

Број На Модел На:
C026N316H2L15
На едниот крај Конектор A:
N женски џек( надвор завртка & центар за женски дупка )
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек 2hole panle( надвор завртка & центар за женски дупка )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
6inch ( околу 15cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината

Најдобри понуди

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични
  • Неодамнешно

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија и

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5
  • Неодамнешно

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5

190.56 DEN 177.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9
  • Неодамнешно

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9

206.40 DEN 196.00

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .UPSот

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1