година Tanger Висок Квалитет SMA женски женски со RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач Низок Губење кабел 6 15cm RF кабел

година Tanger Висок Квалитет SMA женски женски со RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач Низок Губење кабел 6 15cm RF

DEN 147.00
-5 %
DEN 154.56

Количина на стоки

контактирајте со нас да )
- Спецификации :
- Свежо и Висок Квалитет и Ниска Загуба !
* Конектор A : SMA женски џек ( надвор завртка & центар е дупка женски pin )
* Конектор B : SMA женски џек ( надвор завртка и центар е дупка женски pin)
* Должина на кабел : 6inch ( околу 15cm )
* Кабел тип : RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел
* Позлата : злато позлатен контакти, никел-позлатен, вистински тефлон изолатор
* Монтирање : машински месинг изградба crimped & лемење кабел планината
* Сол спреј тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Оперативен фреквенција : со највисок квалитет, >= 2. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Сите предмети за различни Продолжување кабел во различни должина како што е подолу :
- Можеби ќе треба други RF производи :
- Поврзани производи : - - - - - - - - - - - - - - - -
* Ние го прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа. : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" .
* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Технички карактеристики
* Темп.
* Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, American Express, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Western Union.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем.


Други карактеристики

Број На Модел На:
C002SMA174L15
На едниот крај Конектор A:
SMA женски џек ( надвор завртка & центар дупка женски pin )
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек ( надвор завртка & центар дупка женски pin )
кабелот тип:
RG174 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
6inch ( околу 15cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината

Најдобри понуди

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични
  • Неодамнешно

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија и

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника
  • Неодамнешно

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника

DEN 624.00

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична к

100pcs / многу Врвен Квалитет СТР Тип IP68 Сива Најлон Материјал, Водоотпорен Најлон Кабел Конектор PG11 Одговараат За 5-10мм
  • Неодамнешно

100pcs / многу Врвен Квалитет СТР Тип IP68 Сива Најлон Материјал, Водоотпорен Најлон Кабел Конектор PG11 Одговараат За 5-10мм

300.96 DEN 280.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1