5cm радио Антена 900/1800 MHz GSM, GPRS SMA машки директно Rocheck Добар Квалитет

5cm радио Антена 900/1800 MHz GSM, GPRS SMA машки директно Rocheck Добар Квалитет

DEN 190.00
-12 %
DEN 216.00

Количина на стоки


5cm радио Антена 900/1800 MHz GSM, GPRS SMA машки директно Rocheck 2016 Добар Квалитет


Други карактеристики

Бренд Име:
ALLiSHOP
Број На Модел На:
SMA-J
11:
900-1800 MHz
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување, Антена

Најдобри понуди

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични
  • Неодамнешно

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија и

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште
  • Неодамнешно

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште

DEN 1387.20

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домувањ