1 Парчиња GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

1 Парчиња GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

DEN 223.68

Количина на стоки


GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15 CM
Спецификација : Име на Производ : Fakra за SMA pigtail кабел Конектор Тип : Fakra Џек,женски pin за SMA Џек, женски pin. Должина 15cm Кабел : RG316 Висок квалитет


Други карактеристики

Број На Модел На:
OL1538
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15cm
кабелот тип:
rg316 кабел
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Fakra Џек Женски SMA Женски

Најдобри понуди

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични случај уред pcb кутии
  • Неодамнешно

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични случај уред pcb кутии

DEN 372.00

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични сл