1 Парче GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

1 Парче GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

DEN 191.52

Количина на стоки


GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б Џек Женски SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15 CM
Спецификација : Име на Производ : Fakra Б да SMA pigtail кабел Конектор Тип : Fakra Б Џек,Женски pin за SMA Џек, женски pin. Должина 15cm Кабел : RG316 Висок квалитет


Други карактеристики

Број На Модел На:
OL1540
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15cm
кабелот тип:
rg316 кабел
Име на производ:
Fakra Б женски SMA Женски
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
SMA

Најдобри понуди

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника
  • Неодамнешно

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника

DEN 624.00

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична к