1 Парчиња GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б plug Машки да SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

1 Парчиња GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б plug Машки да SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15CM

DEN 156.00

Количина на стоки


GPS Антената Продолжување Кабел Fakra Б Plug машки да SMA Женски Џек Pigtail Кабел RG316 15 CM
Спецификација : Име на Производ : Fakra Б да SMA pigtail кабел Конектор Тип : Fakra Б Приклучокот,машки pin за SMA Џек, женски pin. Должина 15cm Кабел : RG316 Висок квалитет! Внимание :
A. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус без следење на број,нормално превозот трае околу 25-45 Дена,Бразил 35-90 Дена.
Б. Продавачот за Испорака Метод испорачуван Singapost Пост воздухопловната без следење на број,Превозот време трае околу 25-40 Дена.
В. Ако ви е потребна за следење на број,само изберете други превозот начин од нас,ви Благодариме.


Други карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1539
Должина:
15cm
кабелот тип:
rg316 кабел
Име на производ:
Fakra Б машки да SMA Женски
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
SMA

Најдобри понуди

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични
  • Неодамнешно

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија и

4 парчиња/многу 108*26*100mm алуминиум инструмент школка за електрични проектот 6063-T5 делница куќиште PCB школка моќ amplifer
  • Неодамнешно

4 парчиња/многу 108*26*100mm алуминиум инструмент школка за електрични проектот 6063-T5 делница куќиште PCB школка моќ amplifer

1320.00 DEN 950.00

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Сребрена3, големина : 108x26x100mm4, Материјал : алуминиу

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника
  • Неодамнешно

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична кутија за електроника

DEN 624.00

бесплатен превозот пластични електроника инструмент кутија (2 парчиња) 120*100*28mm abs switch кутија пластична к

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1