10 Парчиња SMB да F Адаптер SMB Женски џек да F џек Женски RF Coax Конектор Адаптери Права

10 Парчиња SMB да F Адаптер SMB Женски џек да F џек Женски RF Coax Конектор Адаптери Права

DEN 864.48

Количина на стоки


SMB - F адаптер F Џек Женски SMB Женски Џек Директно Конектор Адаптер
Категорија Конектори, Интерконекции Состојба Нови,неискористениот Семејство Коаксијален, RF Адаптери Серија Помеѓу Серија С-SMB Конвертирате Од (Адаптер Крајот) F Џек, женски Pin Да Конвертирате (Адаптер Крајот) SMB Џек, женски Pin Отпорност 50 Ohm Стил Директно Конектор позлата Goldplated Позлата Nickelplated


Други карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1342
боја:
злато&никел
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
SMB
Пол:
SMB женски F женски

Најдобри понуди

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5
  • Неодамнешно

100 компјутери / многу Врвен Квалитет на 5-11mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M18*1.5

286.56 DEN 266.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште
  • Неодамнешно

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште

DEN 1387.20

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домувањ

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9
  • Неодамнешно

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9

206.40 DEN 196.00

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .UPSот