GSM антена 900MHZ антена 5dBi N Машки конектор Rocheck Добар Квалитет WiFi Routor

GSM антена 900MHZ антена 5dBi N Машки конектор Rocheck Добар Квалитет WiFi Routor

DEN 559.68

Количина на стоки

GSM антена 900 MHZ антена 5d Bi N Машки конектор Rocheck 2016 Добар Квалитет Wi Fi Routor
Фреквентен Опсег : 890~960 MHz VSWR ≤1.5 Стекнат : 5d Bi Домување : Бела Поларизација : Хоризонтална Меморија и Оперативен Температура : -20'c на +55'c Directionality : omnidirectional Дијаметар : 12mm Антена Должина : 215mm Конектор : N машки Навалите и вртливата дизајн тежина(kg) :
Ние прифаќаме Зачувам само.
Ве молиме внесете го вашиот телефонски број со плаќањето, доколку е можно, како да се забрза испорака.
Купи повеќе предмети и зачувување на комбинирана превозот. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Сите maior кредитни картички се прифаќаат throught безбедна уплатата ЗАЧУВАМ
о 1 .Pls НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се примени предмети во погоре, за време на испорака, бидејќи имаме споменато превозот време постојано
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.Ние ќе брод на стоките од страна на Хонгконг пост со следење Бр.
3 .Ако ви се надеваме дека ќе ви стигне побрзо и да добиете на следење на nunber, можете да изберете EMS/DHL Express.За дополнителни товар на Изразат, Pls контактирајте со нас, и мора да се остави на вашиот телефон Бр. за Изразат испорака.
о Политика на Враќање
1. Ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе го извршите плаќањето. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го пратите вашиот пакет. Откако е потврдено тоа е изгубена. Ние ќе испрати повторно или рефундирање на вашата исплата.
2. Ако примите погрешна предмети Известувања мора да се направи во рок од 14 работни дена по предметот примени. Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса,врати се прифатени со 14 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат осигурени.Други Прашања
3. Ве молиме опфатете го aliexpress реден број и вашиот Trade Manager корисничко име секогаш кога ќе се контактирајте со нас.
4. Ве молиме испратете ни порака за известување во рок од една часа по успешно наддавање ако тие имаат посебно барање на бои и количини, инаку случајни бои ќе бидат испратени.
5. Без данок на промет е потребно.
6. Ве молиме контактирајте со нас пред наддавање ако имате било какви прашања.
Вашето Задоволство, Нашите Извршување . Контактирајте со нас
Вашето Задоволство, Нашите Извршување .
1. За количината купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
2. Ние го цениме вашиот ПОЗИТИВНИ повратни информации , ве Молиме да не остави негативни повратни информации, без да бара помош.
3.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.


Други карактеристики

Број На Модел На:
N-J
Бренд Име:
ALLiSHOP
11:
5dbi
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување, Антена

Најдобри понуди

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште
  • Неодамнешно

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште

DEN 1387.20

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домувањ

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај
  • Неодамнешно

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај

DEN 844.80

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9
  • Неодамнешно

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9

206.40 DEN 196.00

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .UPSот