50x 3S JST-XH Конектор за 3 Cell 11.1 v li-po батерија 4 Pin М&Fe Адаптер приклучок

50x 3S JST-XH Конектор за 3 Cell 11.1 v li-po батерија 4 Pin М&Fe Адаптер приклучок

DEN 321.12

Количина на стоки

lovelyhome2015-01 10x 3 S JST-XH Конектор за 3 Cell 11.1 v li-po батерија 4 Pin М&Fe Адаптер приклучок Опис
Спецификација : РК lipo батеријата рамнотежа полначот plug Многу 10 Foa IMAX B6 или Тесто тест Должина : околу 15.5 cm 3 cell 11.1 v Lipo батеријата рамнотежа приклучок за полнач
Пакет : 10pcs x батеријата приклучок со жица 10pcs x приклучок без жица за полнач
На Јан-29-16 во 20 : 01 : 06 PST, продавачот додадени следните информации :


Други карактеристики

MPN:
не се применува
UPC:
не се применува

Најдобри понуди

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут