1pcs Женски usb3.0 џек одговара за hp elitebook 8460p серија лаптоп плоча usb приклучок

1pcs Женски usb3.0 џек одговара за hp elitebook 8460p серија лаптоп плоча usb приклучок

DEN 96.00

Количина на стоки

1pcs Женски usb3.0 џек одговара за hp elitebook 8460p серија лаптоп плоча usb приклучок
Широко се користи hp elitebook 8460p серија лаптоп плоча usb порт
Поправка на лаптоп широко се користи
Според изберете


Други карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
USB Конекторите
is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
USB

Најдобри понуди

Топла продажба Tanger N женски џек 4four дупка панел за BNC машки plug десен агол RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch
  • Неодамнешно

Топла продажба Tanger N женски џек 4four дупка панел за BNC машки plug десен агол RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch

268.80 DEN 255.00

Делови име : N женски џек 4hole панел за Б NC машки plug прав агол со RG58 Коаксијален Кабел 20inch 50cmкапацитет на пр

10sets/комплет 8 PIN 20mm GX20-8 Завртка Авијација Конектор Приклучок На воздухопловството plug Кабел конектор Редовни приклучок
  • Неодамнешно

10sets/комплет 8 PIN 20mm GX20-8 Завртка Авијација Конектор Приклучок На воздухопловството plug Кабел конектор Редовни приклучок

DEN 1136.64

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX expr

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5
  • Неодамнешно

50 компјутери / многу Врвен Квалитет на 6-12mm Кабел Спектар IP68 Сива Најлон Водоотпорен Wire Конектор за Полнач M20*1.5

190.56 DEN 177.00

Точка име : Водоотпорен кабел жлездаМатеријал : Топ НајлонЗаштита степен : IP68Средина температура : 40 до +1

5 групи/комплет 2 PIN 20mm GX20-2 Завртка Авијација Конектор Приклучок На воздухопловството plug Кабел конектор Редовни приклучок
  • Неодамнешно

5 групи/комплет 2 PIN 20mm GX20-2 Завртка Авијација Конектор Приклучок На воздухопловството plug Кабел конектор Редовни приклучок

DEN 564.96

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX expr