N женски со нут да RP-SMA машки со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли

N женски со нут да RP-SMA машки со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли

DEN 212.00
-15 %
DEN 249.60

Количина на стоки


* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД. ( Ако големо количество купување, pls.
- Делови име : N женски џек со нут да RP-SMA машки конектор 6inch 15cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел
- капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.


Други карактеристики

Број На Модел На:
C027N316W1L15
На едниот крај Конектор A:
N женски џек со нут( надвор завртка & центар за женски дупка )
На другиот крај Конектор Б:
RP-SMA машки ( внатре завртка & центар дупка женски pin )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
6inch ( околу 15cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината

Најдобри понуди

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште
  • Неодамнешно

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште

DEN 1387.20

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домувањ

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични
  • Неодамнешно

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија и