20pairs SM2.54 СМ 2.54 mm Теренот 2Pin LED Конектор 200mm да 500mm Машки и Женски Приклучок со Жица Кабел За LED Stips Светилка за видео надзор

20pairs SM2.54 СМ 2.54 mm Теренот 2Pin LED Конектор 200mm да 500mm Машки и Женски Приклучок со Жица Кабел За LED Stips Светилка

DEN 195.00
-0 %
DEN 195.36

Количина на стоки


20pairs SM2.54 СМ 2.54 mm Теренот 2 Pin Конектор 200mm да 500mm Машки Приклучок и Женски Приклучок со 1007 24 AWG Електронски Wire Кабел
Жица 1007 24 AWG ПВЦ Пластика
Ние може да го прилагодите Електронски Жица.


Други карактеристики

боја:
2P200mm 20pairs, 2P300mm 20pairs, 2P400mm 20pairs, 2P500mm 20pairs
Бренд Име:
DANSA
Број На Модел На:
1P

Најдобри понуди

4 парчиња/многу 108*26*100mm алуминиум инструмент школка за електрични проектот 6063-T5 делница куќиште PCB школка моќ amplifer
  • Неодамнешно

4 парчиња/многу 108*26*100mm алуминиум инструмент школка за електрични проектот 6063-T5 делница куќиште PCB школка моќ amplifer

1320.00 DEN 950.00

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : Сребрена3, големина : 108x26x100mm4, Материјал : алуминиу

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај
  • Неодамнешно

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај

DEN 844.80

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут