IEC 3-Pin Литургија C14 Машки Да C7 Женски Конвертор Адаптер Кабел За PDU ПРОЗОРЦИ 30CM

IEC 3-Pin Литургија C14 Машки Да C7 Женски Конвертор Адаптер Кабел За PDU ПРОЗОРЦИ 30CM

DEN 169.00
-11 %
DEN 189.60

Количина на стоки


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. IEC 320 C14 машки IEC 320 C7 женски адаптер кабел. Кабелот во H03 VVH2-F 0.75 мм. Кабел должина е околу 30cm, вкупната должина. Сите кабелот е тестирана со Краток Спој на Високо Напонските. Адаптер кабел се справува со 10 засилувачи за 250 опсег Volt. Спецификации : Предмет тип : IEC Машки Литургија (C14) Да се Женски (C7) Адаптер Кабел Meterial : ПВЦ Боја : Црна(Како што Сликите Покажуваат) Вкупна Должина : Околу.30cm/11.81 во Приклучокот : IEC 320 C14 машки plug Грло : IEC 320 C7 женски штекер Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC X IEC C14 Машки Да C7 Женски Адаптер Кабел (Не мало пакет)


Други карактеристики

Број На Модел На:
4N2709
Бренд Име:
OOTDTY

Најдобри понуди

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај
  • Неодамнешно

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај

DEN 844.80

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични случај уред pcb кутии
  • Неодамнешно

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични случај уред pcb кутии

DEN 372.00

1 парче szomk пластична мрежа куќиште 173*125*30мм, пластична кутија за електроника рутер куќиште пластични сл

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа
  • Неодамнешно

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кутија, пластична мрежа

DEN 2198.40

пластични електроника проектот инструмент кутија (4 парчиња) 218*144*59mm дистрибуција кутија, пластична кут