абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични кутија проектот кутија

абс материјал црна пластика din железнички инструмент куќиште саладин делница кутија (1pcs) 179*100*77mm пластика, електрични

DEN 1464.00

Количина на стоки

добар квалитет abs електроника din куќиште пластични случај (4 парчиња) 179*100*77mm пластични проектот кутија инструмент штекер куќиште
1, Itmes : ABS мрежа куќишта
2, боја : светло сива боја
3, големина : 179*100x77mm 4, Материјал : ABS пластика 5, Тежина : 288g
Други сопствени услуги
1, промена алуминиум должина
2, промена на бојата на нашите кутии
3, производ полирање
4, боени
5, брусен масло
6, кроени
7, lasder гравирање
8, ПВЦ етикетата
9, Акрилик плоча
10, свила екран печатење
11, направи налепница
12, силика гел рабови
13, sandblasting
14, жица цртање
15, UV заштита Внимание : Ние обезбеди 1/4/10 парчиња за оваа точка.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница. : ) За повеќе парчиња или други количина, ве молам дозволете ми да знам. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас преку контакт информации го оставам јас мојата продавница е банер. Ви благодариме. Ние сме спремни да го реши секој проблем ви се исполнат. : ) Мојот skype е Луси-Жу
превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена;
инаку, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека
тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод. Нормално, тоа трае 7-20 дена за пристигнување со авион Пошта, и се
3-10 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во
царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот
точка на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,
и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.кога купувачот мора барање на
се изјасни,pls забелешка во ред.ви благодариме
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се ставени
вашата цел.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот
производот.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во
време и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали и каталози од екструдиран
алуминиумско куќиште , вашето пребарување сигурно ќе добиете брз одговор во 24
часа!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!


Други карактеристики

Број На Модел На:
АК-P-14
кориснички MOQ:
30pcs
Кориснички Услуги:
исечок,silkscreen,боја,налепница,ласерско гравирање,Акрилик плоча,labe
Материјал:
пластични случај
Тип:
проектот кутија соларен контролер школка инструмент кутија
снабдувач:
SZOMK електроника куќиште производство
Број На Модел На :
АК-P-14
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Надворешни Димензии:
179*100*77mm

Најдобри понуди

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9
  • Неодамнешно

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9

206.40 DEN 196.00

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .UPSот

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај
  • Неодамнешно

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент за домување случај

DEN 844.80

szomk нов рутер пластика, електрични полиња (4 парчиња) хируршка постапка со abs случај pcb куќиште инструмент

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот