GPS Антена Кабелска Fakra C Џек Женски РКА женски Pigtail RG174 15cm

GPS Антена Кабелска Fakra C Џек Женски РКА женски Pigtail RG174 15cm

DEN 223.20

Количина на стоки


GPS Антена Кабелска Fakra C Џек Женски РКА женски Pigtail RG174 15cm
Спецификација :
Име на производ : Fakra C Џек Женски РКА женски Должина : 15cm / 5.90 инчен Кабел : RG174 Висок квалитет!
FAKRA конектори се користат за автомобилската RF решенија и да се обезбеди повеќе бои и клучните кодови за олеснување на конечниот собранието
FAKRA конектори коаксијален конекции се користи на уреди со надворешни антени; такви апликации вклучуваат SDARS, Мобилна, GPS Навигација, внесете помалку влез и сателитски радио. На FAKRA конектор обезбедува механички клучна карактеристика, заедно со визуелна боја код да се разликува помеѓу апликациите .FAKRA конектори со висока температура пластични покровот дека е целосно компатибилен со олово-слободен reflow процеси се нудат
Антената со овој Fakra Конекторот е компатибилен со :
"ФОЛКСВАГЕН" RNS510 (MFD3);
"ФОЛКСВАГЕН" MFD2 (RNS2);
"ШКОДА" КОЛУМБО;
МЕРЦЕДЕС КОМАНДА СИСТЕМИ W211 (E-CLASS);
МЕРЦЕДЕС APS 50;
AUDI RNS-E (DVD НАВИГАЦИЈА);
AUDI СМИ (A6 4 F, A8 4 E);


Други карактеристики

Број На Модел На:
ОЛ-3294
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15cm
кабелот тип:
rg174 кабел
Име на производ:
GPS антената Продолжување кабел
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Fakra C Џек Женски РКА женски

Најдобри понуди

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9
  • Неодамнешно

5sets 2 pin магла светилка plug подигнат светилка сопственикот со крајот приклучокот за Полнење Женски Машки Штекер H11 H8 H9

206.40 DEN 196.00

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .UPSот

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште
  • Неодамнешно

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домување електроника куќиште

DEN 1387.20

4 компјутери, пластични електрична мрежа јес кутија дистрибуција куќишта 173*125*30мм пластични switch домувањ

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от