B7P-VH(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ VH ВРВОТ 7POS 3.96 MM Конектори терминали домување нови и оригинални делови B7P-VH

B7P-VH(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ VH ВРВОТ 7POS 3.96 MM Конектори терминали домување нови и оригинални делови B7P-VH

DEN 3360.00

Количина на стоки

Дел NO : B7 P-VH
MOQ : 250pcs


Други карактеристики

Број На Модел На:
B7P-VH
Бренд Име:
GRTMC

Најдобри понуди

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод
  • Неодамнешно

5 Пар/10 Компјутери 4mm 32A Solderless Страна Пластовидно Банана Приклучок Бакар Конектори Терминали Нови S18 Капка брод

211.20 DEN 175.00

Карактеристики : Материјал : PA+Злато позлатен месинг Максимална поврзување дијаметар : 4mm Максимална го

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от