200pcs=100pair led лента Конектор 2pin 15cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел

200pcs=100pair led лента Конектор 2pin 15cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел

DEN 1766.00
-20 %
DEN 2207.52

Количина на стоки


100pair led лента Конектор 2pin 15cm Жица за Машки/женски Led Светилка Возачот кабел


Други карактеристики

боја:
Црна
Пакет:
100Pcs & Над
Број На Модел На:
CC12
боја:
Црна
конектор:
led лента конектор
Пакет:
200pcs=100pair
Тип:
машки и женски
Примена:
Осветлување
is_customized:
yes

Најдобри понуди

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от