YGH-001 482*88-250 мм (wxhxd) 2U рек шасијата планината алуминиум проектот метална кутија комплет кутија

YGH-001 482*88-250 мм (wxhxd) 2U рек шасијата планината алуминиум проектот метална кутија комплет кутија

DEN 3118.00
-8 %
DEN 3388.80

Количина на стоки

Производ Слики
3.Ние ќе се направи понуда база на вашиот цртеж, така што ќе може да го нарачате. Добредојдовте да Контактирате со Нас
. Нашите производи се широко се usedin инструмент, електрична енергија, телекомуникациски, радио и телевизија, медицински уред, мрежа, хотел и воени снабдување.Повеќе Производи за Вас да се Избере
4. Пониска цена-Не е најевтин, но најниската на врвен квалитет.Како да се Цел на Нашиот Производ?
1. Зошто Да Го Одберете Нас?
Предности имаме : Искусни шкрилец производи снабдувач. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Време на испорака-7-15 дена за масовно производство.OEM Услуга
Пакување & Испорака
6.Линија За Производство
8.
YGH-001 482*88-250 мм (wxhxd) 2 U рек шасијата планината алуминиум проектот boxmetal комплет кутија
Опис На Производот
1.Контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере видот и кажете ни за обработка на барање,најдобро е да обезбеди детали за цртање.
Забелешка : за Клиенти може да нареди сите примероци ние се стави или можете исто така имаат своја идеја,ние се нарачана производ снабдувач,па различен третман и намалување на дупки се достапни. за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму. MOQ Ако има добра во парк, и не домување отворања, MOQ може да биде еден.
A : Колку долго ќе трае ?
П : Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Постојат многу CNC machining центри, центри за CNC мелничката, удирање, дупчење & мелење машини, sandblasting машини и други напредни опрема за обработка на.
A : можете Да направите OEM цел ?
П : Залихи за вежба, печатење на екран или ласер, мора да ни обезбеди цртежи.Откако ќе се потврди на цртежи,Ние ќе нареди factory организира производство.Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Foshan Nanhai Yonggu Хардверски Производи Фабрика е основана во 2004 година, кој се наоѓа во Nanhai Округ, Foshan Градот, Провинцијата Guangdong.Сертификати
Нашите Услуги
10.Клиентите понуда воопшто на производи. Делови Количество Материјал Знаци 1 YGH-001 Покрие и Дното Панел секој 1 АЛ 5052 2 YGH-001 Пред & Вистински Панел секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 3 YGH-001 Страна панел, секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 4 YGH-001 Завртка M4 X6 D 36 парчиња Железо 5 YGH-001 Агол 8 парче Железо
2.
Корист ќе добиете : Стабилен квалитет-доаѓаат од добро материјали и технологија.Опис На Производот
Тип Сплит Шасија Материјал Алуминиум легура 6063 + Алуминиумски легури 5052 Големина 480-88-250 mm (Wx Hx L ) Заврши третман Sandblast/Четка,Елоксирани Акции боја Црна,Sliver,Сива,итн. Се топло добредојдени да се развијат нови производи со нас. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
A : можете Да ме испрати вашиот цртеж за нас ?
П : Цртежи од веб страната е само за референца, Повеќе точни информации и некои посебни барања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Објекти НЕМА. Ние ќе ви ги понудиме најдобрите производи
и разумни цени.


Други карактеристики

боја:
сива лента, сива лента, црна heatskin, црна лента
Број На Модел На:
YGH-001
Темперамент:
T5 метал комплет кутија
боја:
шарени
Заврши:
Anodizing , четка или sandblast
Должина:
Customized
Сечат дупки:
кориснички
ЛОГОТО цена:
silkscreen или engrave
Олово Време:
7-15 дена
Надворешни Димензии:
482*88-250 mm (wxhxd)
Број На Модел На:
YGH-001
Тип:
сливните кутија

Најдобри понуди

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от