XHP-20 CONN ДОМУВАЊЕ 2,5 MM XH 20POS Конектори терминали домување нови и оригинални делови

XHP-20 CONN ДОМУВАЊЕ 2,5 MM XH 20POS Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 7200.00

Количина на стоки

Дел NO : XHP-20
MOQ : 500pcs


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
XHP-20

Најдобри понуди

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал
  • Неодамнешно

5sets/многу 6.3 автомобилски приклучок 6P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мотоцикл терминал

266.40 DEN 253.00

6.3 автомобилски приклучок 6 P конектор 6 основни машки и женски задник приклучок за електрично возило мот