YGH-003 482*66.5-250 мм (wxhxd) 1.5 У целосна алуминиум рек шасијата планината , 19 инчи шасија серверот рек кабинет

YGH-003 482*66.5-250 мм (wxhxd) 1.5 У целосна алуминиум рек шасијата планината , 19 инчи шасија серверот рек кабинет

DEN 3356.00
-8 %
DEN 3648.00

Количина на стоки

Време на испорака-7-15 дена за масовно производство. за
комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок. Делови Количество Материјал Знаци 1 YGH-003 Покрие и Дното Панел секој 1 АЛ 5052 2 YGH-003 Пред & Вистински Панел секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 3 YGH-003 Страна панел, секој 1 Екструдиран Легура Al 6063 4 YGH-003 Завртка M4 X6 D 36 парчиња Железо 5 YGH-003 Агол 8 парче Железо
2. Добра услуга -задоволителна услуга пред и по продажбата. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн,
на располагање да ни едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори .Контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере видот и кажете ни за обработка на барање,најдобро е да обезбеди детали за цртање.
OEM/ODM наредби се добредојдени.Откако ќе се потврди на цртежи,Ние ќе нареди factory организира производство.
A : можете Да направите OEM цел ?
П : Залихи за вежба, печатење на екран или ласер, мора да ни обезбеди цртежи.
YGH-003 482*66. Нашата компанија покрива над 1,500 квадратни метри. Сите прашање ќе се справи со нив, во 24 часа. Начин на плаќање L/C,T/T,Paypal Снабдување Способност 100000 Парчиња/Месец Порта Гуангжу,Шенжен,Fo Sha Собранието форма БР. Објекти НЕМА.Ние ќе се направи понуда база на вашиот цртеж, така што ќе може да го нарачате.Линија За Производство
8.5 У целосна алуминиум рек шасијата планината , 19 инчи шасија серверот рек кабинет
Опис На Производот
1. Ние сме специјализирани во производство на алуминиумска шасија, алуминиум switch панел, DIY шасија засилувач панел, заштитени кутија, како и голем број на спецификација копчиња и машина нозе и така натаму.ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти
за вашиот разумен дизајн ударна позиција. Пакет Бисер памук,пена агол,krabičkách условите за Испорака ПРОЗОРЦИ/DHL/Кина, воздухот пост/HK воздух пост време на Испорака 12-15days за рефус со цел ,7-10 дена за примерок ,1 ден за акции. Нашите производи се широко се usedin инструмент, електрична енергија, телекомуникациски, радио и телевизија, медицински уред, мрежа, хотел и воени снабдување.5-250 мм (wxhxd) 1.Сертификати
Нашите Услуги
10.Производ Слики
3.Нашите Клиенти
9 . Цена Ние имаме свои фабрика, така што ќе може да понуди повеќе конкурентна цена Quanlity Врвот чеша суровини,квалификуваните работници да се обезбеди добар квалитет на производите. Се топло добредојдени да се развијат нови производи со нас.Нашиот дизајнер ќе го направи некој професионален цртеж на вашиот производ изгледот. Пониска цена-Не е најевтин, но најниската на врвен квалитет. Професионален дизајн тим и продажниот оддел за вашата услуга.
Забелешка : за Клиенти може да нареди сите примероци ние се стави или можете исто така имаат своја идеја,ние се нарачана производ снабдувач,па различен третман и намалување на дупки се достапни. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
A : можете Да ме испрати вашиот цртеж за нас ?
П : Цртежи од веб страната е само за референца, Повеќе точни информации и некои посебни барања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
11.Опис На Производот
Тип Сплит Шасија Материјал Алуминиум легура 6063 + Алуминиумски легури 5052 Големина 480-67-250 mm (Wx Hx L ) Заврши третман Sandblast/Четка,Елоксирани Акции боја Црна,Sliver,Сива,итн.
A : Колку долго ќе трае ?
П : Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days .Повеќе Производи за Вас да се Избере
4. Добредојдовте да Контактирате со Нас
.


Други карактеристики

Број На Модел На:
YGH-003

Најдобри понуди

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от