SMP-07V-NC Куќишта бела боја JST Конектори терминали домување нови оригинални делови

SMP-07V-NC Куќишта бела боја JST Конектори терминали домување нови оригинални делови

DEN 3360.00

Количина на стоки


Дел NO : SMP-07 V-NC
Бренд : JST
MOQ : 500pcs


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
SMP-07V-NC

Најдобри понуди

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори
  • Неодамнешно

10pcs/многу б3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутија делница кутија чист бакар должина 18cm се отвори

1598.40 DEN 1247.00

3 инчен празна кутија тело посебна линија клип DIY звук кутијасливните кутија чист бакар должина 18cm се от