B12B-ЕЈ-A(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ ЕЈ ТОП 12POS 2,5 MM терминал Конектори за домување нови и оригинални делови B12B-ЕЈ-A

B12B-ЕЈ-A(РС)(SN) CONN НАСЛОВОТ ЕЈ ТОП 12POS 2,5 MM терминал Конектори за домување нови и оригинални делови B12B-ЕЈ-A

DEN 6240.00

Количина на стоки


Дел NO : B12 B-ЕЈ-A
MOQ : 500 PCS


Други карактеристики

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
B12B-ЕЈ-A

Најдобри понуди